Úpravne vody - spoľahlivosť a garancia kvality


Úpravne vody vyrábané a inštalované spoločnosťou EUROWATER sa vyznačujú dlhou životnosťou a minimálnymi nárokmi na údržbu. Základom sú hlboké teoretické a praktické znalosti a skúsenosti v oblasti úpravy vody a použitie overených technológií a komponentov.  

Okrem poradenstva a predaja tiež ponúkame návrh, inštaláciu, uvedenie do prevádzky a záručný i pozáručný servis.

Naše dlhoročné skúsenosti, malosériová výroba a koncepcia štandardných modulárnych systémov garantujú spoľahlivosť zariadení, krátke dodacie termíny a konkurenčné ceny.  

 

Štandardné produkty

EUROWATER ponúka široký a úplný program zariadení na úpravu vody založený na koncepcii štandardných modulárnych systémov. Úpravne vody sa navrhujú individuálne s možnosťou neskoršieho rozšírenia podľa požiadaviek projektu. 

 

Zákazkové produkty

Bežne dodávame široký rozsah štandardných produktov. Ak máte potrebu rozšírenia rozsahu inštalácie, pomôžeme vám pre splnenie vašich predstáv nájsť správne riešenie a prispôsobiť výber materiálov, prístrojového vybavenia a riadenia. Príkladom našich zákazkových produktov sú naše kompletné úpravovne vody - buď montované na ráme alebo v kontajneroch štandardizovaných rozmerov s dĺžkou 6 a 12 metrov.

 

Demineralizovaná voda - jednoducho a pohodlne

SILEX a EUREX sú mixed-bed jednotky určené na výrobu demineralizovanej vody najvyššej kvality priamo v mieste jej spotreby. Uplatňuje sa užívateľsky prístupná koncepcia, pretože jednotky sa po vyčerpadní regenerujú u nás. Tieto zariadenia používajú najmä laboratóriá, fotolaby, tlačiarne, zubári, lekári, farmaceuti, školy, univerzity, atď. Ponúkame vám lacnejšiu alternatívu v porovnaní s nákupom balenej demieneralizovanej vody.

 

Úpravne EUROWATER na prenájom

Potrebujete urgentne alebo na obmedzený čas zmäkčenú, demineralizovanú alebo bakteriologicky čistú vodu? Ponúkame široký rozsah úpravní vody ako dočasné riešenie. Úpravne môžete okamžite použiť! Sú pripravené pre vás!

 

Automatizácia

Na základe mnohoročných skúseností sme navrhli, vyvinuli a vyrábame sériu flexibilných riadiacich panelov, ktoré spájajú obslužný panel a programovateľný logický automat (PLC) pre potreby automatizácie prevádzky širokého rozsahu zariadení EUROWATER.

Čítajte viac

 

Odkazy