Procesná voda

Ak sa pitná voda použije priamo na výrobu produktov, môžu vzniknúť isté problémy aj v prípade jej vysokej kvality.

Výrobcovia kozmetiky, liečiv a chemikálií, podobne ako pivovary a mliekarne, sú jasnými príkladmi závodov, ktoré vyžadujú aplikáciu ďalších alebo alternatívnych postupov úpravy vody.

Úprava vody "na mieru"
Anorganické soli možno z vody odstrániť použitím membránovej filtrácie alebo iónovej výmeny. Prítomnosť mikroorganizmov vo vode sa redukuje alebo úplne odstraňuje filtráciou a UV sterilizáciou. Správne navrhnutá technológia úpravy vody prispieva k dosiahnutiu optimálnej kvality, dlhodobému uchovávaniu a nenarušenému vzhľadu produktov.

Dodávky
EUROWATER dodáva kompletné riešenia pre podniky s potrebou procesnej vody do takmer všetkých priemyselných odvetví. Naši skúsení odborníci vám vyjdú v ústrety pri návrhu, dokumentácii a realizácii projektov. Pre získanie ďalších infomácií kontaktujte naše miestne zastúpenie.
 

 

Procesná voda pre kozmetický priemysel. Riešenie obsahuje zmäkčovanie, reverznú osmózu vyrobenú v nerezovej oceli triedy AISI 316 a EDI jednotku. Všetky zariadenia tejto technológie možno dezinfikovať horúcou vodou.

Čítajte viac

 

Odkazy