Od poradenstva ku kompletným riešeniam

EUROWATER ponúka poradenstvo, rozbory vody, nezáväzné ponuky a schémy návrhov, projekty, inštalácie a uvedenie do prevádzky, školenie obsluhy zariadení a ďalšie služby vrátane preventívnych servisných prehliadok a aktuálnych servisných zmlúv. V krátkosti, ponúkame všetko od poradenstva ku kompletným riešeniam.  

V spolupráci so zákazníkom sa tiež podieľame na príprave tendrov, riadení a vedení projektov a odovzdaní kompletného diela vyššiemu dodávateľovi.    

Naša spôsobilosť zahŕňa široký rozsah; môžme dodať celé riešenie alebo iba časť. Zákazník s nami môže spolupracovať počas celého procesu od prvého výkresu až po ďalšie operácie alebo, napríklad iba v spojení s dodávkou jednoduchých zariadení alebo náhradných dielov.

 

75 ročné skúsenosti

EUROWATER má vyše 75 ročné skúsenosti vo vývoji úpravovní vody s dlhou životnosťou a vysokou spoľahlivosťou prevádzky a iba minimálnymi požiadavkami na údržbu - presne podľa vašich požiadaviek. Naše tajomstvo spočíva vo výbere materiálov, technických znalostiach a overenej modulárnej koncepcii produktov.

Od podzemnej vody k upravenej vode

Naše profesionálne zameranie je zjednodušene ilustrované na spodnom obrázku, ktorý znázorňuje stupne úpravy vody, od podzemnej k ultra čistej vode. Medzi rôznymi kvalitami vody je niekoľko stupňov úpravy, ktoré predstavujú technologické portfólio spoločnosti EUROWATER.

Čítajte viac

 

Odkazy