EUROWATER je oficiálne súčasťou Grundfos

 
Kurt Hufnagl (vľavo) a Torben Buhl (vpravo), pôvodní majitelia spoločnosti EUROWATER, pokračujú ďalej ako výkonní riaditelia. (Foto: Jens O. Gjerløff © EUROWATER)

 

Publikované: 1. november 2020

Od 1. novembra sa spoločnosť EUROWATER oficiálne stáva súčasťou rodiny Grundfos. Ohromná sila v pokračujúcom úsilí spoločnosti Grundfos o priekopnícke riešenia zamerané na globálne výzvy v oblasti vody.

V októbri 2020 spoločnosť EUROWATER získala spoločnosť Grundfos. Grundfos je priekopníkom riešení svetových výziev v oblasti vody a klimatického prostredia a zlepšuje kvalitu života ľudí. Ako globálna spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami čerpadiel a vody poskytuje Grundfos odborné znalosti v oblasti energetiky, vodohospodárnych riešení a systémov pre širokú škálu aplikácií vrátane úpravy vody pre vodárne, priemysel a budovy.

Manažment spoločnosti EUROWATER

Od dnešného dňa vlastní Grundfos 100 % EUROWATER. Predtým bola spoločnosť v súkromnom vlastníctve najvyššieho vedenia spoločnosti: Kurt Hufnagl, generálny riaditeľ, Torben Buhl, generálny riaditeľ a generálny riaditeľ distribútora HyXo Oy, Harry Viiala. Kurt Hufnagl a Torben Buhl naďalej pôsobia vo funkcii riadiacich pracovníkov.

Značka EUROWATER zostáva

EUROWATER má dcérske spoločnosti v 14 krajinách, ktoré poskytujú zákazníkom služby prostredníctvom 23 miestnych kancelárií. Značka EUROWATER zostane medzinárodne zachovaná.

V Dánsku je EUROWATER známa pod menom SILHORKO, ktorá bude aj naďalej obchodnou značkou pre dánskych zákazníkov.

Čítajte viac

 

Odkazy