Úsporné úpravne šetriace vodu i energie

Návratnosť investície pre RO-PLUS je v mnohých prípadoch okolo jedného roka.

Chráňte životné prostredie a šetrite peniaze - vylepšite svoje RO zariadenie!

Zavádzanie nových a energeticky úsporných technológií významne znižuje spotrebu vody a elektrickej energie na prevádzku vašich úpravovní vody. EUROWATER ponúka široký rozsah možností zdokonalenia prevádzky reverzných osmóz (RO), takže ako noví, tak i existujúci zákazníci môžu profitovať z týchto technologických vylepšení. Úpravy je možné realizovať veľmi jednoducho a návratnosť investície môže byť veľmi krátka, niekedy len okolo 6 mesiacov.

 


Šetrite vodu

- prejdite na systém RO-PLUS

RO-PLUS je nová rada zariadení RO na demineralizáciu vody od EUROWATER. Jednotky sú navrhnuté pre dosiahnutie využitia vody až do 90 % bez kompromisov na spoľahlivosti prevádzky, či kvalite upravenej vody.

 


Šetrite energiu 

- prejdite na nízkoenergetické membrány

Spoločnosť EUROWATER neustále sleduje vývoj v oblasti membránových technológií. Nové membrány ponúkajú mnohé možnosti optimalizácie prevádzky za účelom lepšieho dosiahnutia individuálnych požiadaviek.

 


Viac užívateľsky prístupné 
- prejdite na nové riadenia s PLC

Riadiaci panel SE 30 je určený najmä pre naše RO zariadenia a má analógový výstup pre externý merač vodivosti. Riadiaci panel je založený na princípe PLC a obsahuje veľkú podsvietenú zobrazovaciu jednotku pre optimálnu kontrolu a monitorovanie obslužným personálom. Štandardizovaná štruktúra menu v niekoľkých jazykoch ponúka jednoduchý a rýchly prístup k prevádzkovým údajom a nastaveniam parametrov. Navyše, súčasne s RO možno riadiť z toho istého panelu SE30 aj zmäkčovač.

 


Šetrite energiu 
- prejdite na energeticky úsporné čerpadlá

Spoločnosť EUROWATER ponúka čerpadlá s vysoko účinnými motormi a frekvenčnými meničmi určenými špeciálne na zníženie spotreby energie. V dodatku pre splnenie EuP nariadenia normy IC3, existuje množstvo sekundárnych výhod, takých ako chod chladiča motora, a teda dosiahnutie lepších klzných vlastností ložísk čerpadiel. Celkovo zhrnuté, významné zvýšenie očakávanej dĺžky životnosti a zníženie prevádzkových nakládov počas celej životnosti čerpadiel.

Kontaktujte EUROWATER ešte dnes a začnite hĺbkovú optimalizáciu využitia energie vo vašej výrobe. My uskutočníme prehliadku vašej jestvujúcej inštalácie a posúdime pre vás možnosti na úsporu vody a energie!

Čítajte viac

 

 

Odkazy