Servisné služby

Slovenský servisný tím a flotila servisných vozidiel EUROWATER.


Medzinárodný servis

EUROWATER ponúka medzinárodné servisné služby charakterizované rýchlou identifikáciou a riešením problémov. Naše obchodno-servisné strediská riešia ako urgentné problémy, tak aj bežné problémy preventívnej údržby zariadení. Naši zákazníci sú pre nás veľmi dôležití; my vieme, že je na nás postarať sa o to, aby dodané produkty dlho a spoľahlivo slúžili našim zákazníkom. Optimálnu prevádzku vašich zariadení na úpravu vody možno garantovať prostredníctvom servisných zmlúv na periodické a neperiodické servisné činnosti, ktoré si môžte dohodnúť so zástupcom miestnej pobočky spoločnosti. Takto získate dlhšiu životnosť vašich úpravovní pri rozumne nízych nákladoch na ich údržbu. Formou servisných zmlúv spolupracujeme s mnohými zákazníkmi v oblasti vodární, priemyselných podnikov, inštitúcií a zdravotníckych zariadení. Rozsah činností v rámci servisných zmlúv je individuálne prispôsobený pre každú inštaláciu. 

Miestne servisné stredisko

Vzdialenosť k našim zákazníkom je pre nás mimoriadne dôležitá, pretože vieme aké je pre moderné prevádzky a vodárne dôležité poskytnúť v prípade potreby rýchlu a kompetentnú servisnú pomoc. Po celej Európe máme vo viac ako 40 strediskách pre vás k dispozícii vyškolených a skúsených servisných technikov. Miestne zastúpenie poskytuje rýchly a spoľahlivý servis vašich úpravovní po celej Európe. Ak máte akékoľvek problémy, pomôžeme vám ich riešiť buď prostredníctvom telefónu alebo vyslaním servisného technika priamo na miesto.   

Náhradné diely

EUROWATER garantuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť dodávok náhradných dielov. Naše servisné vozidlá sú vybavené širokým sortimentom náhradných dielov, z ktorých podstatnú časť predstavujú vlastné výrobky; okrem iných vecí aj soľ pre zmäkčovače, testovacie súpravy pre pravidelnú kontrolu tvrdosti vody po úprave v zmäkčovačoch, náplne filtračných zariadení a iónmeničových zariadení, membrány pre RO zariadenia, filtračné sáčky a vložky, korekčné chemické prípravky pre chladiace okruhy a kotolne a ďalší spotrebný materiál a náhradné diely vo všeobecnosti.

Kontakt

Ak potrebujete servis, prosím kontaktujte miestne zastúpenie spoločnosti EUROWATER.

Potrebujete pomoc alebo máte na nás otázky?

Prosím, vyplňte nižšie uvedený formulár a my vás budeme spätne kontaktovať buď e-mailom alebo telefonicky.

Prosím, kontaktujte ma
 
Otázka/problém* 
Názov spoločnosti* 
Meno alebo referent* 
Adresa* 
PSČ* 
Krajina* 
Telefón* 
E-mail* 

Čítajte viac

 

Odkazy